Prace naprawcze na Banacha: zmiany w organizacji ruchu

Od 22 do 28 kwietnia ulica Banacha będzie wyłączona z ruchu bezpośrednio przed torowiskiem tramwajowym po stronie wschodniej. Ruch samochodowy poprowadzony będzie trasą objazdową ulicami Papierni Prądnickich, 29 Listopada i Banacha. Zmiana nie wpłynie na ruch tramwajów.

Zmiana organizacji ruchu ma związek z pracami poprawkowymi na ul. Banacha w związku z realizacją linii KST do Górki Narodowej. W trakcie prowadzonych robót zamknięty będzie niewielki fragment ul. Banacha bezpośrednio przed torowiskiem po wschodniej stronie. Dla samochodów wyznaczona będzie trasa objazdowa z wykorzystaniem ulicy Papierni Prądnickich i alei 29 Listopada. Zapewniony będzie ruch pieszych, po południowej lub po północnej stronie zamkniętego odcinka, w zależności od stanu prac.

Taka tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od poniedziałku 22.04 od godzin porannych do 28.04 do godzin wieczornych.

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Banacha spowoduje też zmiany w kursowaniu komunikacji autobusowej. Szczegóły na stronie Zarządu Transportu Publicznego.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!


| Jan Machowski