Rozbudowa 29 Listopada: zmiany na odcinku Woronicza – Nad Strugą [mapka]

Od 7 grudnia zmieni się tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą. Kierowcy będą mieli do dyspozycji przebudowana jezdnię po stronie zachodniej.

Od 7 grudnia od godz. 7.00 na czas robót związanych z przebudową układu drogowego i sieci infrastruktury podziemnej po stronie wschodniej al. 29 Listopada, na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą, występować będą utrudnienia w ruchu pojazdów jak i pieszych.

Ruch pojazdów samochodowych zostanie przeniesiony na jezdnię po stronie zachodniej. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się po jednym pasie. Ul. Nad Strugą oraz ul. Woronicza będą zamknięte dla ruchu kołowego. Zachowany jest dojazd do ul. ks. Boboli. Dojazd do ul. Woronicza będzie od ul. Lublańskiej natomiast do ul. Nad Strugą od ul. Opolskiej. Z terenu O3 Business Campus na al. 29 Listopada będzie możliwość wyjazdu w obu kierunkach

W rejonie prowadzonych robót zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Ruch pieszych zostaje przeniesiony na stronę zachodnią istniejącymi przejściami dla pieszych. Ruch pieszych na ul. Woronicza zostanie utrzymany po stronie południowej.

Taka tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać prawdopodobnie do końca kwietnia przyszłego roku.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

 


| Jan Machowski